&&aa.jpg
Image and video hosting by TinyPic
Editace stránek
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Image and video hosting by TinyPic


Kúpime alebo si pripravíme zemiakovú placku, do nej vložíme všetky zvyšky od nedele, ktoré opražíme s malou konzervou šampiňónov a s malou konzervou kukurice. Ak zostali rezne, nakrájame ich na slížiky, rovnako ako palacinky, varené mäso, hranolčeky….
Placku zabalíme , potrieme smotanou a na pár minút zapečieme.
Podávame s kyslou kapustou.
Ingrediencie:

1 kapusta, 500g ryže, 500 g mletého mäsa, 500g cibule,,200 ml oleja, soľ, mleté čierne korenie, trocha majoránky, 1 -2 vajce,2 lyžice octu

Príprava:

Najskôr pripravíme plnku a to tak, že cibuľu nakrájame najemno a na oleji opražíme. Pridáme umytú ryžu, Osolíme, okoreníme a pomaly dusíme až dovtedy, pokým sa ryža trocha neopraží.Pridáme trocha orestované ml. mäso a zmiešame s vajcom , majoránkou a trocha posolíme.. Kapustu umyjeme a dáme na 5 minút do vody s 2 lyžicami octu. Potom ju vložíme do vriacej vody a poodlamujeme listy. Kapustné listy plníme pripravenou plnkou a zvinieme. Kastról vystelieme niekoľkými kapustnými listami a ukladáme plnené kapustné listy vedľa seba. Zalejeme vodou, osolíme a na miernom ohni dusíme, pokým ryža nezmäkne. Jedlo podávame studené.
Image and video hosting by TinyPic
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one